The Secret Circle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Secret Circle

blablablabla
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Legutóbbi témák
» diariesfrpg
E.T minta                               EmptyVas. Jún. 02, 2013 7:52 am by Admin

» Saját hirdetés
E.T minta                               EmptyVas. Jún. 02, 2013 5:54 am by Faye Chamberlain

» E.T minta
E.T minta                               EmptyVas. Jún. 02, 2013 1:17 am by Faye Chamberlain

» Sorozatbelik
E.T minta                               EmptySzomb. Jún. 01, 2013 11:35 pm by Faye Chamberlain

» Csoportok!
E.T minta                               EmptySzomb. Jún. 01, 2013 11:22 pm by Faye Chamberlain

» Világleírás!
E.T minta                               EmptySzomb. Jún. 01, 2013 11:20 pm by Faye Chamberlain

» SZABÁLYOK!!!
E.T minta                               EmptySzomb. Jún. 01, 2013 11:14 pm by Faye Chamberlain

» Aláírás
E.T minta                               EmptySzer. Május 29, 2013 6:19 am by Admin

» Jake szobája
E.T minta                               EmptySzer. Május 29, 2013 2:56 am by Admin


 

 E.T minta

Go down 
SzerzőÜzenet
Faye Chamberlain
Boszorkány
Boszorkány
Faye Chamberlain


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. May. 29.
családi állapotom : egyedülálló
Korom : 29
Tartózkodási hely : Chance Harbor
Hobbim : Mágia
Play By : Phoebe Tonkin

E.T minta                               Empty
TémanyitásTárgy: E.T minta    E.T minta                               EmptyVas. Jún. 02, 2013 1:17 am






Karakter infók.:
- Karakterem teljes neve.: IDE
- Szül.hely & idő.: IDE
- Becenév.:
- play by.:

User Infók.:
- Név.:
- Mióta szerepezel.:
- Koros.:

Karakterem belső & külső tulajdonságai.:
ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban.

Élet történetem.:
Mi történt veled eddig, hogyan lettél az aki most vagy? Miket szeret a karaktered miköze a városhoz. Szüleivel milyen a kapcsolata, ha esetleg boszorkány hogy lett, mikor tudtam meg? Vadász akkor miért lett az? 20-25 mondat.Mi történt veled eddig, hogyan lettél az aki most vagy? Miket szeret a karaktered miköze a városhoz. Szüleivel milyen a kapcsolata, ha esetleg boszorkány hogy lett, mikor tudtam meg? Vadász akkor miért lett az? 20-25 mondat.Mi történt veled eddig, hogyan lettél az aki most vagy? Miket szeret a karaktered miköze a városhoz. Szüleivel milyen a kapcsolata, ha esetleg boszorkány hogy lett, mikor tudtam meg? Vadász akkor miért lett az? 20-25 mondat.Mi történt veled eddig, hogyan lettél az aki most vagy? Miket szeret a karaktered miköze a városhoz. Szüleivel milyen a kapcsolata, ha esetleg boszorkány hogy lett, mikor tudtam meg? Vadász akkor miért lett az? 20-25 mondat.Mi történt veled eddig, hogyan lettél az aki most vagy? Miket szeret a karaktered miköze a városhoz. Szüleivel milyen a kapcsolata, ha esetleg boszorkány hogy lett, mikor tudtam meg? Vadász akkor miért lett az? 20-25 mondat.

Give me a magic
Give me a magic
Give me a magic
Karakterem neve





Kód:
<style type="text/css">.lqt { -webkit-transition: 2s all ease-in-out; -moz-transition: 2s all ease-in-out; -o-transition: 2s all ease-in-out; transition: 2s all ease-in-out; width: 300px; height: 200px; position:relative; top: 200px; opacity: 0; } .lqt:hover { opacity: 1; position:relative; top: 100px; background: #1e90ff; } </style> <link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Oswald' rel='stylesheet' type='text/css'> <center> <div style="width: 500px; background: #87ceeb; height: 450px; border-bottom: 15px solid #EAE8CB"><div style="width: 500px; height: 220px; background:url(KÉP A KARAKTEREMRŐL!)"> <div class="lqt"></br></br><div style="width: 250px; height: 150px; font-family: calibri; font-size: 10px; font-style: italic; line-height: 95%; color: #19160C; text-align:justify; overflow: auto;">
 

● [b]Karakter infók.:[/b]
 - Karakterem teljes neve.: IDE
- Szül.hely & idő.: IDE
- Becenév.:
- play by.:

● [b]User Infók.:[/b]
- Név.:
- Mióta szerepezel.:
- Koros.:

● [b]Karakterem belső & külső tulajdonságai.:[/b]
ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban. ide írd 15-20 mondatban.

● [b]Élet történetem.:[/b]
Mi történt veled eddig, hogyan lettél az aki most vagy? Miket szeret a karaktered miköze a városhoz. Szüleivel milyen a kapcsolata, ha esetleg boszorkány hogy lett, mikor tudtam meg? Vadász akkor miért lett az? 20-25 mondat.Mi történt veled eddig, hogyan lettél az aki most vagy? Miket szeret a karaktered miköze a városhoz. Szüleivel milyen a kapcsolata, ha esetleg boszorkány hogy lett, mikor tudtam meg? Vadász akkor miért lett az? 20-25 mondat.Mi történt veled eddig, hogyan lettél az aki most vagy? Miket szeret a karaktered miköze a városhoz. Szüleivel milyen a kapcsolata, ha esetleg boszorkány hogy lett, mikor tudtam meg? Vadász akkor miért lett az? 20-25 mondat.Mi történt veled eddig, hogyan lettél az aki most vagy? Miket szeret a karaktered miköze a városhoz. Szüleivel milyen a kapcsolata, ha esetleg boszorkány hogy lett, mikor tudtam meg? Vadász akkor miért lett az? 20-25 mondat.Mi történt veled eddig, hogyan lettél az aki most vagy? Miket szeret a karaktered miköze a városhoz. Szüleivel milyen a kapcsolata, ha esetleg boszorkány hogy lett, mikor tudtam meg? Vadász akkor miért lett az? 20-25 mondat.

</div></div></div><div style="margin-top: 100px"> <table cellpadding="1" cellspacing="1"> <td> <div style="width: 100px; background: #C3DA76; color: #fff; padding: 3px; text-align:center; border: 1px dotted #fff; font-family: calibri; font-size: 9px; text-transform: uppercase"> [b]Give me a magic[/b]</div> </td> <td> <div style="width: 100px; background: #C3DA76; color: #fff; padding: 3px; text-align:center; border: 1px dotted #fff; font-family: calibri; font-size: 9px; text-transform: uppercase">  [b]Give me a magic[/b]</div> </td> <td> <div style="width: 100px; background: #C3DA76; color: #fff; padding: 3px; text-align:center; border: 1px dotted #fff; font-family: calibri; font-size: 9px; text-transform: uppercase">  [b]Give me a magic[/b] </div> </td> </tAble> </div> <div style="line-height: 100%; font-family: oswald; font-size: 67px; letter-spacing: -4px; text-transform: uppercase; color: #E3E8B6; text-shadow: 1px 1px #C3DA76"> Karakterem neve </div> </div><div style="width: 500px; height: 7px; background: #48d1cc; border-bottom: 15px solid #EAE8CB"></div> <div style="width: 500px; text-align:right"><a href="http://z10.invisionfree.com/A_THOUSAND_FIREFLIES/index.php?showuser=12013">Š</a></div> </center>
Vissza az elejére Go down
 
E.T minta
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Secret Circle :: Karakteralkotás :: Elfogadásra váró karakterek-
Ugrás: